Letní hradní sraz

20. září 2015 v 15:06 | Onč |  Co se děje
Když se o srazu začalo mluvit, bylo to ještě v nedohlednu a nikdo by neřekl, jak rychle ta doba uteče...
Nyní je to za námi a já osobně mohu říct, že mě to mrzí, protože ten čas strávený s vámi (i když to byla jen chvilička), byl úžasný.


Letní hradní sraz 2015 se odehrával na Horní Bečvě - na Valašsku kousek od Rožnova pod Radhoštěm. Hradníci si postavili stany v kempu kousek od přehrady a překvapila je návštěva Arielky, Ally a Vanessky, které se ubytovaly v chatičce poblíž.

Toftyho vyjádření ke srazu:
První plány na Letní hradní sraz se objevily už v prosinci roku 2014. Stejně jako ostatní jsem byl tím nadšen a začal jsem s radostí sraz chystat, mnoho a mnoho zpráv, konverzací a přesvědčování a stále byl spíš trend, že se účastníci odhlašovali. Nebudu zakrývat, že jsem byl před srazem skoro ochotný říct, že tohle je můj poslední sraz co plánuji, zejména ve chvíli, kdy hrozilo, že nepřijede ani Hwol s Leničkou, ale to se nakonec zlomilo a už nastal sraz.
I přes to, že počet nebyl nijak závratný (celkem nás přímo na sraze bylo 6) a zejména doba pobytu na srazu byla podstatně kratší než loňský rok, tak sraz stál za to. V Horní Bečvě bylo zkrátka krásně. Na srazu panovala přívětivá atmosféra a spíš než ve znamení výuky byl sraz ve znamení her zejména Love Potter... První den jsme se dostali především k procházkám po okolí, ale i ke koupání, táboráku a tak. Velkým překvapením srazu bylo setkání se Snapeovkami a Vanesskou a večery s nimi a kytarou. Poslední den srazu se pak nesl v duchu návštěvy Rožnova pod Radhoštěm, kterým nás provedla Onč. Moc velký dík Turkiš, Girionovi, Hwolovi, Jáje a Onč a všem co s námi na srazu pobyli...
Pokud bych měl sraz nějak hodnotit musím říct, že byl krátký, ale krásný a nezbývá si tedy než přát, aby příště byl dlouhý a krásný a aby se nás sešlo zase víc než letos...

Hwolovo vyjádření ke srazu:
Letní srazík byl (jako ostatně obvykle, když jsem tam já s Jakem :D ) velice zábavný. V podstatě každá chvíle byla naplněná hrami a něčími srandičkami. Dozvěděli jsme se například něco o milostném životě postav z Harryho Pottera; opět jsme si provětrali naše znalosti z HP či jiných podobných témat jako třeba italština; zjistili jsme překvapující informace o existenci člena Jakeovy rodiny, jenž nám byl dosud neznámý (škoda, že ho taky brzy po seznámení s námi potkala tragická nehoda); potkali jsme se se známými i neznámými hradníky i kouzlozvířaty; učili jsme se tajné umění, které zná jen málo kouzelníků, mezi nimiž byl Voldemort, Lucius či Onč, která nás ho učila; a navíc se nám povedlo dohnat ke zbláznění jen jednu servírku! Jak vidíte, Hradníci, dělo se toho spoustu, a kdybych chtěl všechno vypsat, asi by se to do Wordu ani nevlezlo :D :D . Rozhodně vám ale doporučuji jet na některý z příštích srazů také, ať tu zábavu zažijete taky! A děkuji všem zúčastněným za skvělou zábavu!

Vyjádření Leničky Jáji Láskorádové:
Srazík byl pro mě určitě přínosnou zkušeností. Naučila jsem se spoustu nových věcí, které bych při běžném studiu ani nestřetla. Věděli jste například, že kachna je symbol žvanivosti? Girion asi ne, protože se na to tvářil velice girionovsky. I když on se tak tvářil půlku srazíku. Také nás obohatil svou teorií o našich předcích. Navíc je starostlivým rodičem, o svého syna se staral skvěle, ačkoli byl tento jeho syn už po smrti, tudíž by bylo velice těžké něco ještě pokazit. Girion byl celkově výraznou osobností srazíku - takové věci, které dělal, by se podařily jen málokomu. Například mi řekněte, kdo by si dokázal prokopnout stan? Program srazíku byl super, protože jsme si ho mohli upravit dle vlastní potřeby, takže když pršelo, nemuseli jsme sedět uvnitř restaurace, ale mohli jsme se posadit na čerstvý vzduch! :D Nakoukli jsme také do oblastí mudlovské výuky, což si myslím, že bylo zejména pro jisté velkým přínosem (představa Giriona jako baleťáka je vážně úchvatná :D ). Naše strava byla poživatelná, což pochopitelně znamená, že Girion nevařil. Sice jsme měli výrazný problém s přemnožením krvelačných kachen, ale Girion si jich i jejich spojenců včas všiml a tak jsme naštěstí všichni přežili. Hráli jsme spoustu zajímavých her a každý se prosadil v některé z nich. Také rukodělné okénko bylo super, šlo zejména Girionovi, který nám podával i podrobný popis své práce. Na závěr bych uvedla jednu Jakeovu hlášku, která se stala koncem srazíku velmi populární: Chi chi chi!

(Proč mám pocit, že se nám zmijozelský blog zvrhává v povídání na pokračování o Girionovi? pozn.red.)
U většiny "hurá" akcí, jako například opékaní jablka na ohni, noční koupání v přehradě, pohřeb Girionova syna, jsem nebyla, proto nemohu poreferovat. Ovšem i ty dva krátké dny, které jsme spolu strávili, byly plné zážitků.
Za neustálého přesvědčování Jakeem, že metal je hudba, jsme sedící v restauraci a rozesmívající servírku, plánovali výlet do Rožnova. Bohužel Hwol s Leničkou téhož rána odjížděli, proto se naší minituristiky nezúčastnili.
Zato běžecký závod podél přehrady jsme si střihli všichni a lekce šermu a baletu měly také jistý úspěch... Z Jakea by byla krásná baletka, není-liž pravda? Smějící se
Prošli jsme město, Jurkovičovu rozhlednu a samozřejmě skanzen. Výlet jsme zakončili sezením v parku a povídáním si o... vlastně o všem možném.

Po odjezdu Hwola a Leničky jsme po cestě na Jurkovičovu rozhlednu objevili kšiltovku na "mohyle" z kamenů... Vzpomínáme na tebe, Hwole!

Jake a šití hábitu...

V kouzlech je síla...


Letos se nás údajně sešel rekordní počet Zmijozelských... Tak jsme se museli vyfotit.
A ne, Tofty a Ari se prostě nezamračí a nezamračí -__- Smějící se.

Poté, co Girion nazval naše nářečí "skřehotáním", na něj zaútočily kachny... Dobře mu tak!

Chtěla bych tímto poděkovat všem, kteří se zúčastili letního hradního srazu 2015 a doufám, že potencionální příští srazy budou probíhat stejně pohodově, jako tento...

Onč

PS: STEJNĚ JSEM VÍC BOŽÍ, JAKEU!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jake Jake | 18. dubna 2017 v 13:14 | Reagovat

Ale nejsi.

2 lolaEpishme lolaEpishme | E-mail | 21. července 2017 v 22:24 | Reagovat

Тут посмотрела 3 и 4 серию, ЭМОЦИЙ ВАГОН ПРОСТО.

<a href="http://tiod.ru/trejlery/igra-prestolov.html">Игра Престолов 7 сезон </a>

p.s Жаль 5 серии еще нет обещали завтра!

3 Flossiehox Flossiehox | E-mail | 26. července 2017 v 11:18 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

4 CarolynJen CarolynJen | E-mail | 5. srpna 2017 v 2:58 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

5 CarolynJen CarolynJen | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:21 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

6 Leeannrop Leeannrop | E-mail | 10. srpna 2017 v 21:19 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708c

7 Avito321com Avito321com | E-mail | 28. října 2017 v 6:23 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

на авито просят номер карты для перевода денег по
как зарегистрировать новый аккаунт на авито
авито нальчик деньги в долг
аккаунты авито раздача
как удалить номер из аккаунта на авито

8 AlysonTil AlysonTil | E-mail | Web | 29. října 2017 v 10:36 | Reagovat

http://gameflash.vn/profile/70255/joesphsalaz.html

9 ElvaGrd ElvaGrd | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 13:47 | Reagovat

Hey guys!!!
designs and builds specialty lines of lead oxide production equipment, material handling systems, battery related process machinery, parts, and accessories for the battery, pigment, glass, and chemical industries.  http://techbasys.com offers technical application and engineering services to help the customer acheive maximum benefit from their equipment and manufacturing processes.

10 Eldeptpoinoni Eldeptpoinoni | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 20:12 | Reagovat

Hello, of course this post is genuinely nice and I have learned lot of things from it concerning blogging. thanks.

11 JamesVog JamesVog | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 23:37 | Reagovat

<a href=http://fei.girls-kzn.mobi>проститутки Казань</a>
<a href=http://fei.girls-kzn.mobi/individuals/>индивидуалки Казань</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama