Turnaj čtyř kolejí + Boj o školní pohár

3. července 2015 v 13:08 | Onč |  Co se děje
A je to tady!
Ti z vás, kteří neumí číst názvy článku se možná ptají: ,,Co?".
V poslední červnový den byl vyhlášen výsledek Turnaje čtyř kolejí a v první červencový den jsme se mohli zúčastnit vyhlášení Boje o školní pohár.
Jak dopadla háďata? Čtěte dále!Pvní, druhý i třetí úkol turnaje jsme zvládli bravurně, není proto k podivu, že jsme s nádhernými dvanácti body vyhráli a porazili Mrzimorské s devíti body, Havraspárské s šesti body a lvíčky z Nebelvíru s pěti body.
Tímto bych chtěla velice poděkovat všem, kteří se zapojili, našim prefektům, kteří nás vytrvale podporovali a samozřejmě také Toftymu, bez jehož vedení našeho drahého Zmijozelu by to vše vypadalo jinak.

Dalším letošním úspěchem hádků se stal boj o školní pohár, který se nám s úžasnými 13 910 body opět podařil obhájit.
Na druhém místě se udržel Mrzimor s 8550 body, jenž letos vedl lítý boj s Havraspárem, který si nakonec obhájil třetí místo s 8382 body.
Čtvrtou příčku obsadil Nebelvír mající 3531 bodů.

A nyní přichází čas poděkování všem vytrvalým hádkům. Všichni jste hrdě reprezentovali Zmijozel a sbírali body po celý rok.
Zvláštní poděkování ovšem patří všem zástupcům v TOP 25: Toftymu, Luku Merfolkovi, Catrioně Neko, Matdině Pens-Malfoy, Amber Drake Potter, Vasetě, Girionu Světlonoši Sargattarovi a především Arielce Snape, bez které bychom ani zdaleka nebyli tam, kde jsme.

Radujme se a vytrvejme!
Onč
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama