Rozhovorový speciál

23. března 2012 v 17:33 | Bell |  Archiv
Každý, kdo monitoruje Velkou síň, si už musel všimnout toho, že červená vývěska vyskočila nahoru se zprávou o tom, kdo se stane novým členem HR. Novým členem se stala Kleopatra Blood Makedonská a byl s ní ihned udělán rozhovor.


Jak ti bylo, když ses dozvěděla, že jsi se stala členkou HR?
Nejdřív mě polil takový ten pocit štěstí a hned na to přišla panika. Bleskově mi projelo hlavou, jestli se nespletly a pak, jestli to čtu správně. V ten moment jsem byla moc a moc ráda :). Bylo mi moc dobře a stále je.

A oslavíš nějak tenhle den?
No, možná půjdu o deset minut dýl spát a budu se kochat všemi těmi místnostmi (sborovna, přičítání bodů...), ke kterým jsem nikdy neměla přístup. A taky bych si mohla dát třetí večeři :D.

Ty už jsi dneska dvakrát večeřela?
Jo. Já sice nesnídám, obědu už moc nedám, ale za to se na noc děsně přecpu. Miluji večeře! :)

Dobře. Vraťme se zase k tématu. Měla už jsi někdy s nějakým mulťákem zkušenosti? Třeba si jej znala, byla si za něj označená nebo něco takového?
Ano, to jsem měla. Ředitelka Havraspáru, Elisa McGonagalová, tehdejší studentka, je moje kamarádka. Díky ní jsem se dostala na Hrad. Jenže jsem nebyla jediná, kdo se od ní zaregistroval a dokonce se některým shodovalo heslo, které si dává snad skoro každý vždycky. Nebudu ho zveřejňovat, aby náhodou někdo takové neměl :D. Eliska měla zakázaný přístup na Hrad a blokovanou IP adresu. Já jsem na Hradě zůstala, ale stejně si každý myslel, že to doopravdy nejsem já. Poté se všechno krásně vysvětlilo :).
A vlastně známá Hay Lin bydlela přes dvě silnice ode mě.

A těšíš se na tu spoustu soviček, které budeš muset vyřešit?
Jak jsem tak koukala na Hradní sovinec a snažila se v něm vyznat, tak to bude asi velká fuška. Soviček tam je už požehnaně a já doufám, že to budu zvládat.

A co přesně je tvým úkolem?
Určitě chápeš, že ještě nemám své přesné úkoly. Nejdřív mě Fabi musí se vším seznámit. Ale jak bylo jasno z konkurzu, budu mít na starosti sovinec, takže různé dotazy, komunikace s mulťáky a tak.

Byli všichni tví přátelé rádi, že se ti splnilo tvé přání? Našel se někdo, kdo by ti ho nepřál?
Zatím všichni jen gratulovali, žádný výhružný sovičky mi nelítaj.. Nevím o nikom, kdo by měl důvod mi to nepřát. Samozřejmě určitě spousta lidí není přesvědčených, že jsem to měla dostat já. Ale že by to dal nějak najevo, to ne.

Moc díky, Kleo. I já ti ještě jednou gratuluju. :)
Já Ti zase moc děkuju :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nath Malfoy Nath Malfoy | 25. března 2012 v 20:17 | Reagovat

:) Pěkný rozhovor, líbí se mi otázky, na které se Bell ptala. Těším se na Kleinu práci, kterou HR věnuje. :-)

2 Bell Bell | 31. března 2012 v 19:07 | Reagovat

Já jsem byla pochválena :D Také se těším na Kleinu práci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama